yükleniyor...

Model 1887

ESKİTME MENEVİŞ LEVYELİ AV TÜFEĞİ

Yeni Chiappa model 1887, Amerikan tarihinin bu efsane tüfeğini herkes tarafından ulaşılabilir hale getirmiştir.

Döviz Fiyatı :
€ 1460.00 KDV Dahil
Kur Fiyatı (1 €) :
t19.4556
Satış Fiyatı :
t 28.405,22 KDV Dahil
Satış Fiyatı : (%50 İndirim)
t 14.202,61 KDV Dahil
BAŞVURU YAP

1887, klasik tüfek severlerin koleksiyonlarının en değerli parçası ve tarihteki levyeli yivsiz tüfeklere tek örnektir. Geçen yıllar boyunca bu av tüfeği çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmemiş, Terminator 2 ve Ghost Rider gibi sinema filmlerinde de kullanılmıştır.

1887 modeli, Winchester’in yivsiz tüfek pazarına ilk kez girdiği ve çok tanınmış levyeli modelidir. Chiappa 1887 modeli, orijinal 1887 tasarımına bağlı kalmakla birlikte, yeni ve farklı bir dahili emniyet sistemi eklemiştir. Bu emniyet sistemi, mekanizma tam olarak kapanmadan ateşleme piminin kapsüle vurmasını engelleyerek, kazara ateşlenme olasılığını azaltmaktadır.

İthal edilen 1887 modellerinde 5 kapasiteli şarjör tüpü vardır ve her tüfek 3 değişik şokla verilmektedir. Tüfek, 12 Ga (12 numara) 70 mm fişeklerle çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve her levye hareketinde kullanılmış fişeklerin net olarak fişek yatağından çıkarılarak atılmasını sağlamaktadır.

 • Kalibre: 12 Ga / 70mm (2 ¾”)
 • Fişek Kapasitesi: 5+2
 • Namlu Uzunluğu: 51 cm
 • Toplam Tüfek Uzunluğu: 99 cm
 • Tüfek Boş Ağırlığı: 4.1 kg
 • Kaplama: Eskitme Meneviş
 • Dipçik: Yağlı Ceviz

SATINALMA SÜRECİ

LÜTFEN SATINALMA BAŞVURUSU YAPMADAN ÖNCE BU YAZININ TAMAMINI OKUYUNUZ VE TAM OLARAK ANLADIĞINIZDAN EMİN OLUNUZ.


 • Yivsiz av tüfeği satın almak için, bağlı bulunduğunuz İlçe Emniyet Müdürlüğü veya ilgili Jandarma Komutanlığı tarafından verilmiş yivsiz tüfek satınalma belgenizi almış olmanız gerekiyor. Satınalma belgesi 6 ay süreyle geçerlidir. Eğer satınalma belgeniz yoksa veya süresi geçmişse başvuru yapmayınız, işleminizi sonuçlandıramayız.
 • Satınalma başvurunuzu takiben, yivsiz tüfek satınalma belgenizin aslını firmamıza kargo ile göndermeniz gerekmektedir.  Yurtiçi Kargo, Aras Kargo veya UPS ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz, diğer yollarla gönderimleri karşı ödemeli kabul edemiyoruz.

  Adresimiz:
  CTM DIŞ TİCARET Ltd. Şti.
  Hilal Mah. Holzmeister Cad. 14/B
  Çankaya 06550 Ankara
  Tel (532) 06 822 87,  (312) 441 0 777
 • Satınalma belgeniz bize ulaştıktan sonra sizinle temas kurulacak ve ödeme talep edilecektir. Ödeme, banka yoluyla (havale/EFT) veya kredi kartı ile yapılabilir. 

  Havale/EFT için banka hesap bilgilerimiz:
  CTM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
  GARANTİ BANKASI Çayyolu Şb.
  IBAN : TR29 0006 2001 2840 0006 2990 70
  Şube Kodu : 1284
  TL Hesap No : 6299070

 • Satınalma başvurunuz 7 gün süreyle geçerli olacaktır. Bu zaman zarfında seçtiğiniz tüfek sizin için ayrılmış olacaktır. Verilen süre içinde satınalma belgenizin tarafımıza ulaşmaması ve/veya ödeme yapılmaması durumunda başvurunuz iptal edilecektir. Böyle bir durumda, satınalma için hazır olduğunuzda yeniden başvuru yapmanızı rica ederiz.
 • Fiyatlar döviz üzerinden belirtilmiş olup, ödeme tarihindeki TCMB döviz satış kuru üzerinden hesaplanarak TL olarak ödeme alınır.
 • Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra, tüfeğiniz ile birlikte size tüfek faturası ve yivsiz tüfek satınalma belgenizin kopyası tarafımızca kaşelenmiş olarak gönderilecektir. Fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde, tüfek ve belgelerle birlikte bağlı bulunduğunuz İlçe Emniyet Müdürlüğü Silah Ruhsat Şubesi’ne (veya ilgili Jandarma Komutanlığı’na) başvurarak tüfeğinizin ruhsatını almanız gerekmektedir. Ruhsatı çıkmamış bir tüfeği kullanmamanız gerekmektedir.

 

v

GARANTİ ŞARTLARI

Av tüfekleri 2 (iki) yıl ithalatçı garantisi altındadır.

Garanti süresi içinde sorun yaşadığınız ürünün tamiri için, faturası (ve varsa garanti belgesi) ile satıcıya başvurulmalıdır.

Arızalı ürünler yasa gereği 30 (otuz) gün içerisinde tamir edilmeli veya yenisi ile değiştirilmelidir. Ancak 6136 sayılı yasanın ve ilgili yönetmeliklerin kısıtlayıcı hükümleri gereği, tüfeklerin yurt dışından parça temini ve tamirindeki özel durum nedeniyle, bu sürelerin aşılması söz konusu olabilmektedir. Ayrıca tüfeklerin satın alınması ve ruhsatlandırılmasındaki yasal sınırlamalar nedeniyle, arızalı ürünün değiştirilmesi mümkün olamayabilir, birçok durumda tek seçenek tamir yoluna gidilmesidir. Tüketici bu özel koşulların farkında olarak ve bunu önceden kabul ederek tüfek satın almalıdır.

Garanti kapsamındaki tüm işlemlerde, malın geliş ve tekrar tüketiciye gönderimine ait kargo masrafları CTM Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından karşılanmaktadır. Garanti dahili veya harici her türlü gönderimden önce CTM ile temas kurarak, gönderim şekli hakkında bilgi ve onay alınız.