yükleniyor...

Double Badger

KATLANIR SÜPERPOZE

Double Badger, Chiappa'nın hayatta kalma tüfek konseptinin Türkiye için uyarlanmış tipidir. Chiappa Badger serisi, biri yivli, diğeri yivsiz iki namludan oluşmakta iken, Türkiye için üretilen bu modeli süperpoze şeklinde yerleştirilmiş iki yivsiz namluya sahiptir. 

Döviz Fiyatı :
€ 400.00 KDV Dahil
Kur Fiyatı (1 €) :
t28.9802
Satış Fiyatı :
t 11.591,98 KDV Dahil
BAŞVURU YAP

Tüfeğin her iki namlusu da .410 kalibre, Türkiye'deki yaygın tabiriyle 36 Ga'dır. Bu kalibrenin özellikle seçilmesinin nedeni, her koşulda yeterli etkinliğe sahip olmasına karşın, kadın, yaşlıların ve çocukların rahatlıkla kullanabileceği yumuşak geri tepmesinin olmasıdır. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği, gerektiğinde kendini savunabileceği bir silahtır. Doğada karşılaşılabilecek birçok yırtıcıyı durdurmada yeterli güce sahiptir. Buna karşın hafiftir. Katlanarak sırt çantasında taşınabilir. Standart tüfeklere göre, araçta, evde, iş yerinde katlı halde çok daha uygun şekilde bulundurulabilir, saklanabilir.

Tipik küçük kalibre bir süperpoze olarak av ve atıcılık amaçlı kullanılabilir. Kuş, tavşan ve küçük zararlıların avı için uygundur. Atıcılık, özellikle gelişigüzel hedef atıcılığı (plinking) için mükemmel bir tercihtir. Atışı yormaz, uzun ve eğlenceli poligon saatleri geçirirsiniz.

 • Kalibre: .410 (36) / 76 mm.
 • Namlu: 2 adet süperpoze
 • Kapsite: 1+1
 • Namlu Uzunluğu: 48 cm (19")
 • Tüfek Uzunluğu: 91 cm
 • Katlı Tüfek Uzunluğu: 54 cm
 • Tüfek Ağırlığı: 2.375 g
 • Tetik Çekme Ağırlığı: 3 kg
 • Nişahgah: Fiber-Optik Arpacık
 • Gövde: Çelik
 • Kaplama: Meneviş
 • Dipçik ve El Kundağı: Ahşap
 • Aksesuar: Kanvas Sırt Çantası

 

SATINALMA SÜRECİ

LÜTFEN SATINALMA BAŞVURUSU YAPMADAN ÖNCE BU YAZININ TAMAMINI OKUYUNUZ VE TAM OLARAK ANLADIĞINIZDAN EMİN OLUNUZ.


 • Yivsiz av tüfeği satın almak için, bağlı bulunduğunuz İlçe Emniyet Müdürlüğü veya ilgili Jandarma Komutanlığı tarafından verilmiş yivsiz tüfek satınalma belgenizi almış olmanız gerekiyor. Satınalma belgesi 6 ay süreyle geçerlidir. Eğer satınalma belgeniz yoksa veya süresi geçmişse başvuru yapmayınız, işleminizi sonuçlandıramayız.
 • Satınalma başvurunuzu takiben, yivsiz tüfek satınalma belgenizin aslını firmamıza kargo ile göndermeniz gerekmektedir.  Yurtiçi Kargo, Aras Kargo veya UPS ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz, diğer yollarla gönderimleri karşı ödemeli kabul edemiyoruz.

  Adresimiz:
  CTM DIŞ TİCARET Ltd. Şti.
  Hilal Mah. Holzmeister Cad. 14/B
  Çankaya 06550 Ankara
  Tel (532) 06 822 87,  (312) 441 0 777
 • Satınalma belgeniz bize ulaştıktan sonra sizinle temas kurulacak ve ödeme talep edilecektir. Ödeme, banka yoluyla (havale/EFT) veya kredi kartı ile yapılabilir. 

  Havale/EFT için banka hesap bilgilerimiz:
  CTM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
  GARANTİ BANKASI Çayyolu Şb.
  IBAN : TR29 0006 2001 2840 0006 2990 70
  Şube Kodu : 1284
  TL Hesap No : 6299070

 • Satınalma başvurunuz 7 gün süreyle geçerli olacaktır. Bu zaman zarfında seçtiğiniz tüfek sizin için ayrılmış olacaktır. Verilen süre içinde satınalma belgenizin tarafımıza ulaşmaması ve/veya ödeme yapılmaması durumunda başvurunuz iptal edilecektir. Böyle bir durumda, satınalma için hazır olduğunuzda yeniden başvuru yapmanızı rica ederiz.
 • Fiyatlar döviz üzerinden belirtilmiş olup, ödeme tarihindeki TCMB döviz satış kuru üzerinden hesaplanarak TL olarak ödeme alınır.
 • Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra, tüfeğiniz ile birlikte size tüfek faturası ve yivsiz tüfek satınalma belgenizin kopyası tarafımızca kaşelenmiş olarak gönderilecektir. Fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde, tüfek ve belgelerle birlikte bağlı bulunduğunuz İlçe Emniyet Müdürlüğü Silah Ruhsat Şubesi’ne (veya ilgili Jandarma Komutanlığı’na) başvurarak tüfeğinizin ruhsatını almanız gerekmektedir. Ruhsatı çıkmamış bir tüfeği kullanmamanız gerekmektedir.

 

v

GARANTİ ŞARTLARI

Av tüfekleri 2 (iki) yıl ithalatçı garantisi altındadır.

Garanti süresi içinde sorun yaşadığınız ürünün tamiri için, faturası (ve varsa garanti belgesi) ile satıcıya başvurulmalıdır.

Arızalı ürünler yasa gereği 30 (otuz) gün içerisinde tamir edilmeli veya yenisi ile değiştirilmelidir. Ancak 6136 sayılı yasanın ve ilgili yönetmeliklerin kısıtlayıcı hükümleri gereği, tüfeklerin yurt dışından parça temini ve tamirindeki özel durum nedeniyle, bu sürelerin aşılması söz konusu olabilmektedir. Ayrıca tüfeklerin satın alınması ve ruhsatlandırılmasındaki yasal sınırlamalar nedeniyle, arızalı ürünün değiştirilmesi mümkün olamayabilir, birçok durumda tek seçenek tamir yoluna gidilmesidir. Tüketici bu özel koşulların farkında olarak ve bunu önceden kabul ederek tüfek satın almalıdır.

Garanti kapsamındaki tüm işlemlerde, malın geliş ve tekrar tüketiciye gönderimine ait kargo masrafları CTM Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından karşılanmaktadır. Garanti dahili veya harici her türlü gönderimden önce CTM ile temas kurarak, gönderim şekli hakkında bilgi ve onay alınız.